TVP3 Kielce rozpoczyna rekrutację na redaktora strony internetowej

Zapraszamy osoby dobrze znające tematykę związaną z Kielcami i regionem świętokrzyskim.

Zadania:
  • Redagowanie materiałów dziennikarskich
  • Opracowywanie materiałów multimedialnych (foto, wideo)
  • Utrzymywanie i rozbudowywanie sieci kontaktów dziennikarskich
  • Tworzenie i redagowanie materiałów do serwisów internetowych
  • Wyszukiwanie i przygotowywanie materiałów do tworzenia interaktywnych map, infografik etc.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki to: dziennikarstwo, historia i filologia polska
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w redagowaniu materiałów dziennikarskich
  • Umiejętność wyszukiwania informacji
  • Wiedza o trendach internetowych
  • Duża wiedza ogólna i zainteresowanie wydarzeniami miejskimi i regionalnymi, polityczno-społecznymi, kulturalnymi, sportowymi
  • Znajomość prawa prasowego i prawa autorskiego
  • Kreatywność, otwartość, umiejętność budowania i podtrzymywania dobrej współpracy i komunikacji z innymi ludźmi, dokładność i sumienność, zaangażowanie w pracy, wszechstronna wiedza
  • Umiejętność szybkiego redagowania i tworzenia materiałów
  • Znajomość zasad stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii
  • Aktywność w social media
Oferujemy:
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach
  • Pracę w kreatywnym zespole

Oferty zawierające CV należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat.kielce@tvp.pl z dopiskiem „Rekrutacja dziennikarz redaktor”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TVP S.A Oddział Terenowy w Kielcach, Plac Moniuszki 2b, 25-334 Kielce, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana
w każdym czasie.”

Imię i nazwisko
Data i podpis osoby udzielającej zgody

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  informuję, iż:
1)    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Telewizja Polska S.A. (TVP) z siedzibą w Warszawie, ul. J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji i procesów przyszłej rekrutacji, na podstawie dobrowolnych zgód wyrażonych przez Pana/Panią.
2)    Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego bądź organizacji międzynarodowej.
3)    Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu zakończenia rekrutacji, zaś w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych, nie dłużej niż 36 miesięcy od dnia  złożenia przez Pana/Panią dokumentów rekrutacyjnych.
4)    Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
5)    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego GIODO/ Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
6)    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa przez Pana/Panią  w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. Jest Pan/Pani zobowiązany do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości rozpatrzenia Pana/Pani kandydatury w procesach rekrutacyjnych.
7)    Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani w formie profilowania.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.